Szanowni Państwo,

Wraz ze zbliżaniem się końcówki roku, fala jednobrzmiących pytań, napływających do nas każdego dnia, ma coraz większe rozmiary. Nie pozostaje nam nic innego, jak nareszcie udzielić na nie oficjalnej odpowiedzi. Tak, Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2020 obędzie się! Spotykamy się 3 grudnia w Warszawie, jak zawsze w doborowym gronie branżowych liderów i wizjonerów.

Oczywiście są okoliczności, na które nie mamy wpływu. Zdajemy sobie sprawę, że nasze plany mogą zostać pokrzyżowane przez odgórne decyzje. Jednak sukces konferencji Trendownia, mierzony zarówno frekwencją jak ocenami ze strony uczestników, umocnił nas w przekonaniu, że warto zrobić wszystko, aby coroczne święto logistyki odbyło się - naturalnie z poszanowanych obowiązujących przepisów.

 

Decyzji nie podjęliśmy spontanicznie - już wiosną, w najgorętszym okresie pandemii, rozpoczęliśmy prace nad badaniem Operator Logistyczny Roku, które stanowi główny przyczynek do organizacji Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Jak łatwo przewidzieć, zebrane podczas tej edycji wnioski trudno będzie porównać z wysnuwanymi w minionych odsłonach.  Jednak z drugiej strony, dzięki utrzymaniu ciągłości badania za kilka lat będziemy dysponować doskonałym materiałem, pokazującym jak logistyka zareagowała na bezprecedensowy kryzys, oraz jak z niego wychodziła.    

 

Ruszył już także nabór do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji, jak też do programu badawczego Supply Chain Designer. Laureatów naszych wszystkich badań uroczyście uhonorujemy podczas oficjalnej części Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Warto zatem rozważyć zgłoszenie swojego uczestnictwa, aby w grudniu stanąć na scenie z uczuciem dumy i radości.

 

Zapraszamy do śledzenia strony Gali oraz naszych kanałów w social media, gdzie będziemy przekazywać kolejne informacje na temat wydarzenia.

LAUREACI 2019

gala.jpg
NAGRODY
Galeria
EDYCJA 2019
VIDEO RELACJA GALA 2019
RED CARPET 2019
GALA NEWS
PARTNERZY
Quantum_Qguar_logo_EPS_skalowalne.png
clip_group_logo.jpg
Zebra_Logo_K.png
axiimmo_logo_10lat_poziom_nowe.png
spacefactory.png
Consafe_Logistics_RGB_WEB_1401x205 (1).p
cargonexx_logo.jpg
PATRONI MEDIALNI
Europa-Property_logo-1.png
PSML Czarny.png
Warsaw_Business_Journal_Logo.png
eGospodarka_logo_A.jpg